підписатись на розсилку
 
Новини
Фото
Біографія
Документи
Законодавчі ініціативи
Контакти
   
 

Новини
05.10.2014

Вчора в Свердловці відбувся бій між бойовиками ЛНР та збройними силами Російської Федерації

Місцеве населення зібралося на мітинг протесту проти дій ЛНР


За минулу добу збройні формування під керівництвом такого собі Дрьомова, який непідконтрольний ЛНР та отаману Козіцину, і надалі займалися терором відносно мирних громадян Луганщини та військових формувань, перетворившись у каральний орган за зразком нацистської СС. Про це повідомляє голова Луганської ОДА Геннадій Москаль.

4 жовтня бойовики так званого війська Донськго о 12.50 та 13.20 здійснили мінометні обстріли постів Нацгвардії в районі Бахмутки. О 12.55 та 14.15 бойовики обстріляли із системи “Град” блокпост батальйону міліції “Луганськ-1” в районі с.Боброве. Вогонь вівся з боку м.Первомайськ, підконтрольному війську Донському. Поранені два працівники міліції.

О 10.00 почався мінометний обстріл опорного пункту 92-ї бригади Збройних сил України біля с.Артем поблизу м.Щастя. А об 11.15 та 13.10 — мінометний обстріл мосту біля м.Щастя. Поранено 9 цивільних осіб та один військовий 92-ї бригади.  

Крім того, сьогодні, 5 жовтня, з 6.45 до 6.45 вівся мінометний обстріл мосту біля м.Щастя.

За даними патріотично налаштованих мешканців з території так званої ЛНР, в район с.Міллерово Ростовської області (Росія) біля кордону з Україною прибули 100 військовослужбовців ГРУ Росії у форменому одязі зі зброєю та повною екіпіровкою, які раніше дислокувалися в Південній Осетії.

Вчора в с.Свердловка, що перебуває під контролем ЛНР, під будинком СБУ відбувся великий мітинг місцевого населення, яке протестувало проти дій керівництва ЛНР, невиплат зарплат, відсутності продуктів, руйнуванням банківської системи, а також проти мародерств, грабежів і т.д. Цієї ночі активістам мітингу невідомі кинули в будинки гранати.

В тому ж с.Свердловка вчора з 16 до 17 відбувся бій між бойовиками ЛНР та збройними силами Російської Федерації.

Укаїнські військові затримали таку собі Оксану Кирилюк, уродженку м.Сочі, яка є  громадянською дружиною відповідального за артобстріли у так званому війську Донському. Ця жінка, вірогідно, була коригувальницею вогню. Зараз вирішується питання про її передачу на територію ЛНР, що, за нашими прогнозами, може зменшити інтенсивність артобстрілів, які іноді відбуваються з особистої помсти через затримання О.Кирилюк.

На ділянці кордону, підконтрольній Україні, ніяких надзвичайних подій за 4 жовтня не зафіксовано, прикордонні та митні служби працюють у нормальному режимі, оперативна ситуація на території області, яку контролює Україна, нормальна.


 повернутись  
ЗМІ
10.01.2017

Геннадій Москаль: «Я «наїжджаю» тільки по ділу і у відповідь!»

Геннадія Москаля призначили на Закарпаття в липні 2015-го, однак, якщо врахувати, що через кілька місяців почалися місцеві вибори, а потім тривала «коаліціада» в обласній раді, повноцінно йому вдалося попрацювати тільки минулий 2016-й рік. Його закінчення – хороша нагода поговорити про те, що вдалося зробити, і що заплановано на 2017-й.   докладніше 


31.10.2016

По количеству двойных паспортов лидирует Киев, а не Закарпатье – Геннадий Москаль

 

Есть ли сепаратистские настроения на Закарпатье, и какие уроки Украина должна вынести из оккупации Крыма Российской Федерацией, издательству Politeka рассказал председатель Закарпатской государственной администрации Геннадий Москаль   докладніше 


23.10.2016

Геннадій Москаль: "Прибрати мене не дасть Президен

Когда летом 2015-го - после скандальной перестрелки в Мукачево - Президент Порошенко экстренно "перебросил" Геннадия Москаля из Луганска в Ужгород, эксперты отмечали: "слишком короткая скамья запасных, на все форс-мажоры не напасёшься - их, форс-мажоров, много, а Москаль - один".

Прошло чуть менее полутора лет, и сегодня Геннадий Геннадиевич спокойно рапортует: "Восстановил вертикаль власти в области".   докладніше 


25.07.2016

Поліцію за 3 місяці не вчать. Інтерв’ю з Москалем

 

Губернатор Закарпаття – важка посада, будь-хто скаже. Сепаратизм, контрабанда, місцеві клани – ось проблеми, які на слуху, пише Олена Марченко у №27 журналу Корреспондент від 15 липня 2016 року.   докладніше 


11.07.2016

Геннадій Москаль: незаконно озброєних формувань на Закарпатті більше нема

Цього тижня минає рівно рік із того моменту, як один із найяскравіших та найепатажніших українських політиків, Геннадій Москаль, був призначений на посаду голови Закарпатської обласної державної адміністрації. Очевидно, що підписуючи указ, жодного сумніву в успішності цього керівника Президент не мав, адже під час мукачівських подій ситуація на Закарпатті була не кращою, ніж на прифронтовій Луганщині.    докладніше 
(C) Геннадій МОСКАЛЬ. Розробка сайту: Unique Directions